WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

PAKET – H-1 EL PENSESİ | NO.3 ÇAKMA KALIBI

 202,46 280,55
Paket ürün içeriği :
  • H-1 El Pensesi
  • #3 Kendinden kesmeli kuşgözü çakma kalıbı
H-1 el pensesi, alet kutusundaki penseye benzeyen kolay ve taşınabilir makine için ideal bir makinedir. Makine ağır dökme demirden yapılmıştır, bu nedenle yıllarca dayanacaktır. Afişler, kanvaslar ve hafif tabelalar için önerilir. H-1 El pensesi  küçük işler için mükemmel bir pensedir ve her dükkanda olması gerekir. H-1 el pensesi, kapsülleri ve çıtçıtları işin olduğu yerde çakabilir, bu alet taşınabilirliği nedeniyle kullanımı kolaydır. Hafif ağırlığı olmasına rağmen büyük işlerin altından kalkabilir. Dış mekan işleri ve rötuşlar için mükemmeldir.H-1 el pensesinin sahip olduğu diğer bir avantaj ise tenteler, tekne kapakları ve afiş üzerinde kullanılan 61sistem 15mm çıtçıtları çakabilmesidir. Kuşgözü ve pulu ayrı satılmaktadır.

PAKET – TEP-3 | NO.2 ÇAKMA KALIBI | NO.2 KESME KALIBI | GENİŞ KÖNTÜRLÜ KUŞGÖZÜ VE PULU (10MM)

 0,00
Paket ürün içeriği :
  • TEP-3 Manuel el presi
  • #2 geniş kontürlü kuşgözü kesme ve çakma kalıbı takımı (4 parça)
  • 1 torba #2 Geniş Kontürlü Kuşgözü ve Pulu ( 144’lü takım)
Bu makinenin ayaklı veya tezgah üstü özelliği, derin gövdeye sahip olması ile rahat bir çalışma alanı sağladığından ve şantiyeye kolayca taşınabildiğinden ilk tercihiniz olacaktır. Makine ağır dökme demirden yapılmıştır ve yıllarca dayanacaktır. Bu makine ile 31 numara kuşgözlerini ve diğer ürünleri (çıtçıt perçin gibi) rahatlıkla çakabilirsiniz. Lütfen, kuşgözü renginizi seçiniz.

GENİŞ KONTÜRLÜ KUŞGÖZÜ VE UZUN BOYUNLU PUL NO.4 | 144 TAKIM/PAKET

 156,72 203,73
 Kalın endüstriyel kumaşlar, deriler, branda ve tenteler gibi birçok farklı kumaş türünde kullanılabilir. Otomatik makine kapsülleri M-500 tam otomatik kuşgözü çakma makinesinin kanallarına göre üretilmektedir. Boyunlu pullar sayesinde pullar kanallarda rahatça kayabilir. 3 farklı renkte kullanılabilir, lütfen renk seçiminizi yapınız. Ölçü kartından seçtiğiniz ürünün ölçülerine bakabilirsiniz.

SMGW-SM #15(50 mm) PERDELİK KUŞGÖZÜ VE TIRNAKLI PULU-SAÇ MALZEME(100’LÜ TAKIM)

 123,37 160,38
Saç malzemeden üretilen perdelik kuşgözleri daha sağlam tutuş gerektiren projeleriniz için kullanılır. Düşük fiyatları nedeniyle tercih sebebidir. Ancak  Sac malzemeler, su ve nem ile temas ettiğinde, paslanma ve aşınma yapabilir. İç mekan kullanımı için tavsiye edilir. 5 farklı renkte kullanılabilir, lütfen renk seçiminizi yapınız. Ölçü kartından seçtiğiniz ürünün ölçülerine bakabilirsiniz.

M-700 OVAL TIR KAPSÜLÜ VE PULU (500 TAKIM/PAKET)

 433,63 KDV Dahil  511,68
Galvaniz çelik, korozyona veya paslanmaya karşı korunabilmesi için tüm gövdesine çinko kaplama uygulanarak galvanizlenmiş çelik türüdür. Galvanizli çelik, galvaniz olmayan çeliğe göre daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ürün oval formdadır. Boyut bilgisi için lütfen ölçü kartına bakınız.

PERDELİK PLASTİK KUŞGÖZÜ #12 (39.50 mm) Antik Sarı | 100 TAKIM/PAKET

 275,75 KDV Dahil  325,39
#12 NO plastik kuşgözü ve pullarını, hiçbir alet veya makineye gerek kalmadan, önceden  delinip/ kesilmiş kumaşınıza elinizle takabilirsiniz. Bu kuşgözleri el ile takılmasına rağmen, çok sağlam bir kavrayışa sahiptir.
  • Islak ve Nemli ortamlarda kullanım için uygundur. Paslanma ve aşınma yapmaz
  • Kalın kumaşlara uygularken, bir tahta parçası ve çekiç yardımıyla daha rahat uygulayabilirsiniz.
  • Kuru temizleme ve yıkmaya uygundur. Ultraviole ışığa dayanıklıdır. Bozulma kırılma çatlama yapmaz.
Malzemenizi delmek için #12 numara kuşgözü delme kalıbını kullanabilirsiniz. Renk skalası ve boyut bilgisi için ölçü kartına bakınız.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.