SIK SORULAN SORULAR

Tüm ürünlerimiz sitemizde mevcuttur. Fakat spesifik bür ürüne ihtiyaç duyuyorsanız lütfen satış departmanımızla iletişim kurunuz.

CEB Metal müşteri temsilcilerimiz Pazartesiden Cumaya, 08:00 – 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Kullanım türünüze bağlı olarak, kullanımınıza hangi kuşgözlerini kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Üretimimizdeki kuşgözleri birçok boyut ve renkte mevcuttur. Lütfen tüm kuşgözlerimizin ayrıntılı özelliklerini açıklayan kuşgözü boyut çizelgelerimize bakın. Uzmanımızın ilgilenmesini gerektiren özel bir isteğiniz veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu iki ürün arasındaki temel fark; kendinden kesmeli kuşgözlerinin kullandığınız malzemeyi kesebilmesidir. Kendinden kesmeli kuşgözleri yüksek hacimli ham maddelerden üretildiği için çadır branda ve dijital baskı malzemeleri gibi ürünleri rahatlıkla kesebilir. İşleminizi tek seferde gerçekleştirebilirsiniz. Geniş Kontörlü kuşgözleri ise, daha çok likralı, streç ürünlerde tercih edildiği için, düz ve dişli pul seçenekleriyle üretilir. Malzemede daha sağlam bir kavrayış sağlar. Nitekim bu ürünleri kullanmak için, uygun kesme bıçakları ile malzemeyi önce kesmeniz ondan sonra ürünleri çakmanız gerekmektedir.

Kuşgözlerimizde 5 adet farklı renk kaplaması bulunmaktadır. Bu renkler Sarı-Pirinç Renk, Nikel, Antik Sarı, Siyah ve Beyazdır.  Bütün bu renklerin görsellerini ilgili ürünlerin sayfalarında bulabilirsiniz. Özel renk talepleriniz için minimum sipariş tutarı ile bildirmenizi rica ederiz. Özel renk talebiniz için lütfen uzmanlarımız ile irtibata geçiniz.

Çoğu ürünümüzü web-mağazamızdan perakende olarak satın alabilirisiniz. Toplu alımlarda özel fiyat talebinizi lütfen bizlere iletiniz. Size özel fiyat hazırlamaktan memnuniyet duyarız. Özel renk ve boy siparişlerinizde minimum sipariş miktarı bulunmaktadır. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Siparişiniz sistemimize işlendikten ve üretimine başlandıktan sonra iptal-değişim kabul edemiyoruz.

Saat 15:50’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Ürününde gecikme yaşanabilecek durumlarda, müşteri temsilcimiz sizinle iletişim kuracaktır.

FARKLI SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Online satışlarımızla ilgili tüm sorularınızı burada yanıtlayacağız.

Pazartesi-Cuma 08:00/18:30

MESAJINIZ

  İletişim Bilgileri

  kisspng-vector-graphics-clip-art-computer-icons-image-font-qunapai-svg-png-icon-free-download-1-7-28-5b92c6fa8522d3.2164016215363458505453 copy

  KEMALPAŞA OSB MH, 40. SK. NO:5, 35735 KEMALPAŞA OSB/KEMALPAŞA/İZMİR

  call-center (1) copy

  444-7-563

  Do you have questions about how we can help your company? Send us an email and we’ll get in touch shortly.