Micron America Inc.

CEB METAL

FABRİKAMIZ HAKKINDA

1995'DEN BERİ

CEB METAL firması olarak 1995 yılından günümüze kuşgözü kapsül ve makineleri üretiminde sektöre hizmet vermekteyiz. CEB Metal olarak kurulduğumuz günden bugüne, sektörün öncü firmalarından biriyiz. İzmir’deki üretim fabrikamız ile ülke genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

KALİTELİ HİZMET AĞI

CEB METAL olarak, değerli müşterilerimiz için kısa teslim süreleri ve çoğu durumda aynı gün kargoya ulaşma taahhüdünün yanı sıra üstün müşteri hizmetleri, kaliteli ürünler ve rakipsiz fiyatlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Kuşgözü ve kapsül ve makinelerimiz ile dünya çapında çadır/branda, dijital baskı,tabela endüstrilerine, tekstil, denizcilik endüstrileri, perdelik üreticileri, havacılık ve daha fazlasına hizmet etmeye kararlıyız

SEKTÖR ÖNCÜSÜ

25 yılı aşkın süredir, yüksek kalite kuşgözü ve pulları, kuşgözü çakma makineleri üretimi alanındaki bilinilirliğimiz ile değerli müşterilerimize sağladığımız kaliteli müşteri hizmetleri servislerimiz ile sektördeki saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.

ÖNCELİĞİMİZ KALİTE

İyi eğitimli kalite kontrol ve üretim ekibimiz sayesinde, CEB METAL, önde gelen kuşgözü ve pulları, bağlantı elemanı ürünleri ve kuşgözü çakma makinelerinin tutarlı üretimi ve kaliteli tedarik zinciriyle tanınmaktan gurur duyar. Sektörümüzde saygın bir marka haline gelen bir markayı taşımaktan ve “Önceliğimiz Kalite” demekten gurur duyuyoruz.